Купи!

Женска Танга Модел 2312

240 ден

Женска Танга Модел 2312. Секси танга со отвори. Овозможете му на вашиот партнер да ја почувствува еротската екстаза со овој производ. Тангата е чипкана со отвор на вагината. Материјалот е растеглив и затоа го има како една големина (one size).

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 2312 Категорија

Опис

Опис

Женска Танга Модел 2312

Кошничка