Попуст!

Женски Чорапи Со Халтери Модел 9636

490 ден 290 ден

Женски Чорапи Со Халтери Модел 9636

Секси чорапи, изработени од мека ситна мрежа, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

 

ШИФРА 9636 Категории: ,

Опис

Опис

Женски Чорапи Со Халтери Модел 9636

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК