Купи!

Женски Фустан Модел 2012

490 ден

Женски Фустан Модел 2012. Секси фустан, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Нема на залиха

SKU: 2012 Категорија

Опис

Опис

Женски Фустан Модел 2012

Кошничка