Попуст!

Женски Фустан Модел 2016

890 ден 490 ден

Женски Фустан Модел 2016. Секси фустан, изработен од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

ШИФРА 2016 Категорија:

Опис

Опис

Женски Фустан Модел 2016

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК