Купи!

Женски комбинезон модел 89009

490 ден

Женски комбинезон модел 89009. Секси целосен комбинезон од реномираниот бренд Leg Avеnue, изработен од мека мрежа, кое дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Комбинезонот е со тенки, еластични прерамки, не многу длабоко деколте и отвор на грбот и долниот дел кој ги открива интимните делови и дел од задникот.

За максимално да го искористите дизајнот на комбинезонот, не носете друга долна облека и водете љубов слободно и со ова парче облека на вас! Тангата не е вклучена во комплетот. Големината е универзална така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Бидете привлечни и единствени за некого, остварете ги вашите фантазии, со нашата долна облека по прифатлива цена. 490 ден. Производите ги добивате во дискретно пакување со карго. Ги добивате за 1-2 работни денови, До вашиот град или ваша адреса.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 89009 Категорија

Опис

Опис

Женски комбинезон модел 89009

Кошничка