Купи!

Женски Комбинезон Модел 8920

390 ден

Женски Комбинезон Модел 8920. Секси комбинезон, изработен од мека ситна мрежа, кое дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Комбинезонот е со тенки, еластични прерамки и не многу длабоко деколте. Отворот на долниот дел дозволува да водите љубов без да има потреба да го соблекувате комбинезонот. Тангата не е вклучена во комплетот. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Нема на залиха

SKU: 8920 Категорија

Опис

Опис

Женски Комбинезон Модел 8920

Кошничка