Купи!

Женски Комбинезон модел 8948

490 ден

Женски Комбинезон модел 8948. Секси комбинезон, изработен од мека ситна мрежа, кое дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Отворот на долниот дел дозволува да водите љубов без да има потреба да го соблекувате комбинезонот. Тангата не е вклучена во комплетот. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Нема на залиха

SKU: 8948 Категорија

Опис

Опис

Женски Комбинезон модел 8948

Кошничка