Купи!

Женски Комбинезон Модел 8963

390 ден

Женски Комбинезон Модел 8963. Секси комбинезон, изработен од мека ситна мрежа, кое дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Отворот на долниот дел дозволува да водите љубов без да има потреба да го соблекувате комбинезонот. Тангата не е вклучена во комплетот. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Нема на залиха

SKU: 8963 Категорија

Опис

Опис

Женски Комбинезон Модел 8963

Кошничка