Купи!

Женски Паричници Модел 161

300 ден

Женски Паричници Модел 161. Паричникот се состои од четири засебни прегради и е изработен од одлична еко кожа. Не пропуштајте. Количините се ограничени !

Димензии:

Должина: 19 см.

Ширина: 3 см.

Висина: 10 см.

Нема на залиха

SKU: 161 Категорија

Опис

Опис

Женски Паричници Модел 161

Кошничка