Купи!

Женски паричник Лејс Лоре

400 ден

Женски паричник Лејс Лоре. Паричникот е изработен од одлична еко кожа и го имаме во две бои, кремова и кафеава. Има три засебни прегради и е многу практичен. Повелете !

Димензии:

Должина: 14 см.

Ширина: 4 см.

Висина: 10 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 1105 Категорија

Опис

Опис

Женски паричник Лејс Лоре

Кошничка