Купи!

Женски Паричник Модел 160

300 ден

Женски Паричник Модел 160. Паричникот се состои од четири засебни прегради и е изработен од одлична еко кожа. Не пропуштајте. Количините се ограничени !

Димензии:

Должина: 19 см.

Ширина: 4 см.

Висина: 10 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 160 Категорија

Опис

Опис

Женски Паричник Модел 160

Кошничка