Купи!

Женски Ташнички модел 133

350 ден

Женски Ташнички модел 133. Ташничките се изработени од квалитетна еко кожа и се идеални за мали девојчиња. Имаат украси со парички и се со ена преграда и патент внатре,а надвор имаат уште една преграда. Ги има во кремова и црна боја.

Димензии:

Должина: 14 см

Ширина: 1 см

Висина: 19 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 133 Категорија

Опис

Опис

Женски Ташнички модел 133

Кошничка