Купи!

Зелена Ташна модел 079

650 ден

Зелена Ташна модел 079. Одлично дизенирна ташна од Грчкиот бред “Bag to Bag” направена од одлична еко кожа и составена од две прегради, една задна и една предна. Наменета е за секојдневна употреба и може да се комбинира со секаква облека. Повелете, ташната е нов модел и цената е намалена !

SKU: 10269 Категорија

Опис

Опис

Зелена Ташна модел 079

Кошничка