Попуст!

Женска Ташна Модел 89

1,740 ден 1,240 ден

Ексклузивна ташна од брендот Ai Max Firenze со пет засебни прегради, изработена од врвна италијанска еко кожа. Моделот е прекрасен и се комбинира за секакви пригоди… Цената е намалена за 40% а количините се ограничени. Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 30 см

Ширина: 16 см

Висина: 26 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Категорија: Tag:

Опис

Опис

Ексклузивна ташна од брендот Ai Max Firenze со пет засебни прегради, изработена од врвна италијанска еко кожа. Идеална за разни комбинации.

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК