Купи!

Црвена мала плик ташна

450 ден

Црвена мала плик ташна, изработена од еко кожа со две внатрешни прегради. Ташната има и долга рачка за носење на рамо. Цената е одлична !

Димензии:

Должина: 24 см.

Ширина: 7 см.

Висина: 16 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

SKU: 10047 Категорија

Опис

Опис

Мала црвена плик ташна

Кошничка