Купи!

ЛУБРИКАНТ СО ВКУС НА МАЛИНА

790 ден

Германски лубрикант со вкус на малина 100мл. Ммммм…. сакам уште! Еднаш штом ќе почнете да го користите Lick It лубрикантот, никогаш повеќе нема да сакате да прекинете! Овој лубрикант го импресионирал секој што барал начин како да го претвори оралниот секс во слатко уживање. Дискретниот овошен вкус, споен со опоен мирис на јагода, е толку неодолив, така што ниедна жена, нити маж не може да му одолее. Lick It ќе ги направи Вашите сензуални задоволства уште послатки!

  • докажан квалитет како медицински производ
  • производ подложен на редовна контрола на квалитет
  • Ph оптимизиран
  • овозможува долготрајно навлажнување
  • ефикасен е и со многу мала количина
  • компатибилен е за употреба со секаков вид на кондом
  • растворлив во вода и безмастен
  • идеален за орален секс
  • подложен е на редовни дерматолошки и клинички тестирања
  • произведен во Германија

Начин на употреба: Нанесете ја саканата количина од лубрикантот на било кој дел од телото и нежно масирајте додека не ја постигнете саканата влажност.

Количина: 100мл.

Состав: вода, глицерин, хидроксиетил целулоза, потасиум сорбат, пропилен гликол, содиум бензоат, содиум сахарин, млечна киселина, екстракт од семето на Paullinia Cupana, арома

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

ЛУБРИКАНТ СО ВКУС НА МАЛИНА

Кошничка