Купи!

МАСТУРБАТОР ВО КАМУФЛИРАНА ОБВИВКА БРОЈ НА АРТИКАЛ : BM-900Т58

890 ден

Мастурбатор во камуфлирана обвивка. Мастурбатор камуфлирана вагина кој има компактна обвивка што го прави дискретен и лесен за складирање. Вагината е направена од материјал што ја задржува топлината на човечкото тело, а внатрешноста е релјефно изработена за поголема стимулација. Многу лесно се чисти со вода и благ сапун. Употребувајте го овој производ со лубрикант на водена база, бидејќи силиконските лубриканти или оние на глицеринска основа можат да ја растворат бојата на играчката од силикон, па дури и да го разградат силиконот. Пред да го складирате мастурбаторот, исушете го добро и во внатрешноста посипете го со талк (бебешка пудра), за да не дојде до слепување на материјалот доколку производот не се користи подолго време. Препорачливо е користење на  лубрикант.

Боја: Tелесна

Материјал: Клон кожа

Должина: 18 х 7 см

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

МАСТУРБАТОР ВО КАМУФЛИРАНА ОБВИВКА

Кошничка