Попуст!

НАВЛАКА ЗА ПЕНИС со Прстен за Тестиси Број на Артикал : BI-026210

790 ден 490 ден

Навлака за пенис со додаток прстен за тестиси,за дополнителна стабилност и удобност за веме на сексуалниот однос.

Оваа навлака за пенис е дизајнирана да се лизга лесно преку вашиот пенис и да ви го овозможи продолжувањето од 5 см што ви треба. Исто така има изглед и чувство на вистински пенис. Користењето навлака за пенис е интересно, тоа создава дополнителна должина и дебелина која може да биде од корист за вас и вашиот партнер.

Боја: Телесна

Материјал: Клон кожа

Должина: 17,5 см

Обем: 3,7 см

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Го зголемува обемот и должината
  • Нежна и растеглива, неверојатно мека
  • Целосно затворена, има заштитна функција
  • Стандардна величина која добро се приспособува поради својата еластичност
  • Изработена од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

Опис

Опис

НАВЛАКА ЗА ПЕНИС со Прстен за Тестиси

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК