Попуст!

Султан Маџун Потенцијал за Мажи и Жени

390 ден 170 ден

СУЛТАН – Маџун Потенција за мажи и жени. 100% – ТРЕФКИ – О % – ХЕМИЈА – СУЛТАН Маџунот е нов билен производ што доведува до посилна и продолжена ерекција, зголемување на сексуалната енергија, влијае на квалитетот и квантитетот на ејакулацијата, ја стимулира сперматогенезата и ја забавува ејакулацијата. Неговата употреба води до зголемување на нивото на тестостерон Ефектот од земање на Додаток Маџун Потенција е да им помогне на зголемување на клетките кај мажите во пенисот, со што се зголемува чувствителноста и помага да се добие ерекција во сексуалната стимулација. Тоа доведува до многу силна ерекција.
Кај мажите влијае на бројот на сперматозоиди, постои ефект на одложување, ја зголемува сексуалната моќ, таа ја продолжува ерекцијата, го зголемува бројот на сексуални контакти, го покачува ефектот на плодноста, го подобрува квалитетот на спермата и ја подобрува меморијата. 100% Ефикасно, 100% Хербално, 100% Природно…

Кога се користи од страна на жените, Маџун додатокот го зголемува протокот на крв во вагината, што го олеснува сексуалното возбудување, Епидермалната паста започнува позитивно во рок од 45 минути, може да почувствувате чувство на вагиналните ѕидови, обезбедува поголемо задоволство и спокојство и влијае на женското либидо.

Едно Пакување Маџун од 5 Кесички е 850 ден, Цената на една кесичка е 170 ден.

Бенефити од користење на Султан Маџун:

  • -Подобрување на сексуалните перформанси
  • -Оптимизација на машката лична благосостојба
  • -Помага при проблеми со импотенција кај мажи
  • -Ја подобрува издржливоста и сексуалната енергија
  • -Го подобрува квалитетот на спермата и ја зголемува плодноста

Начин на Употреба: Се истиснува содржината од кесичката во устата 30-40 мин. пред однос и се пие со една чаша вода.

Состав: Се составува од Цветен мед, гликозен сируп, сируп од црна дудинка, екстракт од билки на епимедиум, рогач во прав, корен од ѓумбир во прав, цимет во прав и други природни билки.

Очекуваниот резултат се јавува 30-45 минути по употребата кај мажите. Ако се земат на празен стомак, ефектот може да се случи и порано. Исто така при конзумација на многу храна и алкохол, ефектот се одложува и до 60 минути, а условите за полн стомак и алкохол, важат и за жените. По употреба на овој продукт за 95% е зголемено задоволството, и продолжена е ерекцијата. Со текот на времето, кај корисниците значително се подобрува и сексуалниот жовот.

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Султан Маџун Потенцијал за Мажи и Жени

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК