Купи!

Производ кој не се пропушта! НАЈ ДРМАЧ и ШМУКАЧ на Сите Времиња Број на Артикал: BI-014398

3,390 ден

РЕВОЛУЦИЈА НА ПАЗАРОТ! МЕГА БАРАН ПРОИЗВОД!

Овој Револуционерен Вибратор-Шмукач ќе Ве однесе во една сосема нова димензија. Им нема крај на силните оргазми што ќе ги доживеете со овој моќен и искусен заводник. Ќе го препороди Вашиот сексуален живот и ќе се здобиете со искуство за какво само сте сонувале! Има анатомска дршка за полесен пристап за време на сексуалниот чин!

Има 12 шмукачки и 12 вибрирачки функции!

Исто така е практичен бидејќи има USB полнење!

Боја: Розева

Должина: 24 см

Дебелина: 3,5 см

Материјал: Силикон

Напојување: USB

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Мултибрзински и силни вибрации кои се контролираат лесно со потенциометарот поставен на долниот дел на вибраторот
  •  Детално изработен за да изгледа особено реалистичен
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

 

Опис

Опис

НАЈ ДРМАЧ и ШМУКАЧ на Сите Времиња

Кошничка