Купи!

Нежен и Дискретен Вибро-Заводник Број на артикал: BI-014705-1

1,390 ден

Вибратор со стимулатор и со ротација.

Збогатете го сексуалниот живот со оргазми што ќе Ве остават исцрпени со овој моќен заводник. Овој вибратор има силен мотор за да ви ги стимулира сите посакувани делови. Овој нежен но моќен господин со сигурност ќе Ве доведе до финишот за рекордно време! Има дополнителна силна вибрација на стимулаторот кој ќе ви овозможи силни и незаборавни оргазми. Се препорачува употреба на лубриканти на водена база. Во комбинација со лубрикант вибраторот ќе стане влажен и лизгав, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Боја: Розева

Материјал: Силикон/метал/ПВЦ

Должина: 20 см

Дијаметар: 3,2 см

Напојување: 2 батерии тип ААA

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Мултибрзински и силни 30 вибрации на стимулаторот за клиторис, кои се контролираат лесно со копчињата поставени на долниот дел на вибраторот
  •  Ротирачка глава и во двете насоки со 3 нивоа на брзина
  • Вибрирачките делови делови се контролираат независно еден од друг
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење

Опис

Опис

Нежен и Дискретен Вибро-Заводник

Кошничка