Попуст!

Навлака за пенис со вибрации со додаток Зајаче

1,690 ден 890 ден

Навлака за пенис со вибрации и додаток Зајаче. Несекојдневна навлака која е изработена по најнова технологија што значи дека кога ќе ја поставите навлаката на вашиот пенис не само што ќе ви даде дополнителни 5 сантиметри во должина туку и во дебелина, додека главичката е со поголем размер кој ќе ја доведе вашата партнерка до лудило! Дополнително има дразба на G точката со помош на вибрациите од Зајачето. Се навлекува лесно и стои прицврстена за пенисот за време на сексот. Се одржува лесно со благ, хидратантен сапун и млака вода

Материјал: Силикон

Должина: 20 см

Обем: 4 см

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Го зголемува обемот и должината
  • Нежна и растеглива, неверојатно мека
  • Целосно затворена, има заштитна функција
  • Стандардна величина која добро се приспособува поради својата еластичност
  • Изработена од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
ШИФРА BI-026225-1 Категории: ,

Опис

Опис

Навлака за пенис со вибрации со додаток Зајаче

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК