Попуст!

Секси Танга

390 ден 180 ден

Секси Танга изработена од нежна, сензуална чипка во комбинација со сатен, кој не ја иритира кожата и го гали вашето тело.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 009 Категории: ,

Опис

Опис

Секси Танга

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК