Попуст!

Стреп он појас и реалистично дилдо со тестиси 22 см

3,190 ден 2,690 ден

Стреп он појас и реалистично дилдо со тестиси 22 см. Појасот е универзален што значи дека може да се прилагоди на било која широчина и да се припие за вашето тело совршено. Доаѓа со два силиконски прстени со различни димензии за вметнување на дилда и играчки.

Материјал: Пвц/Полиамид

Боја на коланот: Црна

Боја на дилдото: Телесна

Должина: 22 см.

Употреблива должина: 16 см.

Дијаметар: 4.5 см.

Материјал: ПВЦ

Нема на залиха

Опис

Опис

Стреп он појас и реалистично дилдо со тестиси 22 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК