Попуст!

Вибратор Со Стимулатор

2,990 ден 2,490 ден

Вибратор Со Стимулатор. Збогатете го сексуалниот живот со оргазми што ќе остават исцрпени со овој моќен зајак. Овој вибратор има силен мотор за да ви ги стимулира сите посакувани делови. Овој зајак со сигурност ќе ве доведе до финишот за рекордно време!

Боја: Розева

Материјал: Силикон/метал/ПВЦ

Должина: 23 см

Должина на употребливиот дел: 11 см

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 4108 Категории: ,

Опис

Опис

Вибратор Со Стимулатор

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК