Попуст!

Бат плаг црн Рубикон 22 х 5 см

1,790 ден 1,190 ден

Дилдо бат плаг Рубикон. Доживејте космички оргазми со овој неверојатен бат плаг, анатомски е изработен со мазен врв за благопријатна пенетрација и надолу се здебелува за пред основата повторно да се стесни и овој врат служи за поголема сигурност во лежењето на бат плагот во анусот за време на секс. Лесно се вади со помош на рачката на основата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода.

Боја: Црна

Материјал: ПВЦ

Целосна должина: 22 см

Должина на употребливиот дел: 20 см.

Дијаметар: 5 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

Опис

Опис

Бат плаг црн Рубикон 22 х 5 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК