Купи!

Чорапи пајакова мрежа модел 9090

200 ден

Чорапи пајакова мрежа модел 9090. Долги над колена – пајаково мрежасти чорапи изработени од фина мрежа. Во дезенот е вметната пајакова мрежа која дава дополнителна уникатност на моделот. Може да биде елегантно пополнување кон палетата од долен веш што ви ја предлагаме. Нивиот универзален изглед и боја овозможуваат безброј комбинации како со долен веш, така и со здолништа различни по големина, вид и боја. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Бидете привлечни и единствени за некого, остварете ги вашите фантазии, со нашата долна облека по прифатлива цена. 200 ден. Производите ги добивате во дискретно пакување со карго. Ги добивате за 1-2 работни денови, До вашиот град или ваша адреса.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 9090 Категорија

Опис

Опис

Чорапи пајакова мрежа модел 9090

Кошничка