Попуст!

Секси Чорапи

490 ден 290 ден

Секси чорапи

Секси чорапи, изработени од мека ситна мрежа, којa дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Боја: Црна

Материјал: Полиамид

Големина: Универзална

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 9930 Категории: ,

Опис

Опис

Женски Чорапи Модел 09

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК