Купи!

Црн Женски Ранец Модел 264

790 ден

Црн Женски Ранец Модел 264. Одлично дизајниран ранец составен од две засебни прегради и два патенти. Ранецот е нов летен модел за 2019 год и е на промотивна цена од само 790 ден. Побрзајте количините се ограничени кај овој модел.

Димензии:

Должина: 25 см

Ширина: 15 см

Висина: 40 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 264 Категорија

Опис

Опис

Црн Женски Ранец Модел 264

Кошничка