Попуст!

Црно крзнено опавче Метален бат плаг 8,2 х 3 см

1,890 ден 1,190 ден

Елегантен метален бат плаг. Овој бат плаг ќе ви овозможи сензационално искуство при аналните игри. Користете го за се припремите за анален секс, ќе имате неверојатни резултати и ќе ја осетите екстазата на аналниот секс, без никакви тешкотии. На врвот е мазен, а понатаму се задебелува постепено, завршувајќи со поширока подлога, на која има украсен дијамант, кој дава неодолија елеганција.  Неговиот анатомски облик ќе Ви овозможи благопријатна пенетрација. Направен е од медицински проверена легура од метали, неизмерно мазен, така што ќе се заљубите во него на прв поглед! Во комбинација со лубрикант станува лизгав и нема да почувствувате никаков дискомфорт при пенетрацијата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода, а може и да се врие заради дополнителна стерилизација.

Боја: Сребрена

Материјал: Метал

Целосна должина: 82 мм

Дијаметар: 28 мм.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА FX-RY-002+MPJ-003 Категории: ,

Опис

Опис

Црно крзнено опавче Метален бат плаг 8,2 х 3 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК