Купи!

Црвен Ранец Модел 108

690 ден

Црвен Ранец Модел 108. Најнов модел на ранец за женскиот пол од Грчкиот бренд на ” E R I C A ” изработен од совршена еко кожа со три засебни прегради со патенти и два странични џебови. Совршен е за секаква пригода и секојдневна употреба. Цената е на промоција, не пропуштајте !

Димензии:

Должина: 29 см

Ширина: 13 см

Висина: 32 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 108 Категорија

Опис

Опис

Црвен Ранец Модел 108

Кошничка