Купи!

Црвена Ташна Модел 417

500 ден

Црвена Ташна Модел 417. Многу интересно дизенирана ташна, направена од еко кожа со преден и заден патент. Наменета за секојдневна употреба. Цената – одлична а количините се ограничени. Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 23 см.

Ширина: 9 см.

Висина: 19 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

SKU: 417 Категорија

Опис

Опис

Црвена Ташна Модел 417

Кошничка