Купи!

Дамска Голема Ташна модел 183

990 ден

Дамска Голема Ташна модел 183. Ташната е високо квалитетна и е од италијанскиот бренд Alpini.Изработена е од декоративно платно, дното и рачките како и дел од позадината се од квалитетна еко-кожа. Има декорација од вградени нитни а има и долга рачка. Побрзајте количините се ограничени.

Должина: 32 см

Ширина: 13 см

Висина: 28 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

SKU: 183 Категорија

Опис

Опис

Дамска Голема Ташна модел 183

Кошничка