Попуст!

Дилдо “Џон”

3,990 ден 3,290 ден

Дилдо “Џон”. Овој масивен господин е тука за да Ви ги исполни и најдивите желби! Овој дилдо е поголем и подебел од се што сте виделе предходно! Тој е реалистично изработен со дооолго и тело и дебелината која претставува предизвик! Поставете го на појас, и уживајте со партнерот или залепете го со вакуум на која било подлога и ужувајте со рацете слободни! Само за искусни!

Боја: Телесна

Должина: 33 см.

Употреблива должина: 28 см.

Дијаметар: 6,5 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 26433 Категории: ,

Опис

Опис

Дилдо “Џон”

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК