Попуст!

Дилдо со вибрации

2,290 ден 1,690 ден

Дилдо со вибрации. Реалистично дилдо со испакната глава. Мек, а сепак тврд, подобар е од реален! Совршен избор за да биде Вашата прва играчка! Има посебна подлога која создава вакуум, така што може да уживате со него во најразлични позиции и на различни места! Компатибилен е за користење со појас, така што може да ужувате заедно со партнерот.

Боја: Телесна

Должина: 19,5 см.

Употреблива должина: 16 см.

Дијаметар: 4 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА XS-WBC10037-V Категории: , ,

Опис

Опис

Дилдо со вибрации

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК