Попуст!

Мастурбатор рака

1,190 ден 590 ден

Мастурбатор рака. Фантастичен мастурбатор за мажи, со реалистично изработена рака која е меки на допир и релјефно изработен канал за дополнително задоволство кое ќе ве исцеди до последната капка. Неверојатно мека и нежна. Се одржува лесно со млака вода и хидратантен сапун. Препорачуваме употреба на лубрикант на водена основа за попријатна и поинтензивна пенетрација. Одберете си го Вашиот лубрикант со отварање на линкот подолу.

https://crvenkapa.mk/kategorija/lubrikanti/

 

Нарачки на тел: 078-277-598

Достава низ цела Македонија: 140 денари.

ШИФРА BM-9001N Категории: ,

Опис

Опис

Мастурбатор рака

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК