Попуст!

Мастурбатор рака

1,250 ден 750 ден

Мастурбатор рака. Фантастичен мастурбатор за мажи, со реалистично изработена рака која е меки на допир и релјефно изработен канал за дополнително задоволство кое ќе ве исцеди до последната капка. Неверојатно мека и нежна. Се одржува лесно со млака вода и хидратантен сапун. Препорачуваме употреба на лубрикант на водена основа за попријатна и поинтензивна пенетрација.

Нарачки на тел: 078-277-598

Достава низ цела Македонија: 140 денари.

Опис

Опис

Мастурбатор рака

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК