Купи!

Феромонски парфем ”Sensfeel”

890 ден

Парфем за мажи со 2% состојка за засилување на феромон Sensfeel™ за него, формула со највисока стапка на концентрација.

Eксклузивна формула на парфеми Sensfeel for Man засилен со феромони кој може да ја зголеми привлечноста на мажите. Го зголемува производството на машкиот сексуален феромон андростадиенон, предизвикувајќи женска привлечност.

Содржи природна активна состојка Sensfeel for Himl™, засилувач на феромон кој може да ја зголеми моќта на привлекување на мажите преку истовремено дејство на две негови компоненти: Форсколин кој ја зголемува изразување на ензимот 3 бета-HSD што го подобрува производството на андростадиенон и теафлавини кои ја намалуваат активноста на ензимот 5-алфа редуктаза намалувајќи го метаболизмот на андростадиенонот што резултира со негова акумулација.

Употреба: Се советува да се користи во области со интензивна циркулација на крвта, како што се вратот и зглобовите. Ефектот на парфемот Sensfeel For Man го достигнува својот максимален одговор 30 минути по нанесувањето и трае неколку часа. Повторно нанесете по желба.

Состав: Алкохол, вода, парфем, изопропил алкохол, пропанедиол, глицерин, пропилен гликол, натриум лактат, натриум pca, лимонен, цитронелол, линалол, колеус forskohlii корен корен, цитронелол, екстракт, фруктоза, глицин, ниацинамид, уреа, натриум бензоат, инозитол.

Производите ги добивате во дискретно пакување со карго. Ги добивате за 1-2 работни денови, До вашиот град или ваша адреса.

Нарачки на тел: 078-277-598

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Феромонски парфем “Sensfeel

Кошничка