Купи!

Анална Бројаница

690 ден

Анална Бројаница. Доживејте космички оргазми со оваа неверојатна анална бројаница, анатомски е изработена со мазен врв за благопријатна пенетрација и надолу се здебелува за пред основата повторно да се стесни и овој врат служи за поголема сигурност во лежењето на бат плагот во анусот за време на секс. Лесно се вади со помош на рачката на основата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода.

Материјал: Силикон

Целосна должина: 15 см

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 6165 Категории ,

Опис

Опис

Анална Бројаница

Кошничка