Попуст!

Кафеава Ташна Модел 450

1,440 ден 940 ден

Кафеава Ташна Модел 450. Спортска женска ташна, совршена за секојдневна употреба. Направена е од еко кожа и е од марката Sharm and Shape. Ташната доаѓа во кафеава, сина, црна и во повеќе бои со различни комбинации. Цената е намалена за 30%. Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 26 см

Ширина: 14 см

Висина: 26 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 450 Категорија:

Опис

Опис

Кафеава Ташна Модел 450

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК