Попуст!

Кафеава Ташна Модел 504

1,460 ден 960 ден

Кафеава Ташна Модел 504. Најнов модел од Францускиот бренд ” Sharm and Shape ” Ташната е направена од специјално квалитетна еко кожа со 4 засебни прегради со патенти, исто така на страните има два мали џебови со магнет и една преграда со магнет на предниот дел.Ташната се состои од две големи рачки за носење на рака. Моделот е прекрасен и се комбинира со секаква облека и е наменет за секакви пригоди… Цената е намалена за 40% а количините се ограничени. Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 35 см

Ширина: 12 см

Висина: 25 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 504 Категорија:

Опис

Опис

Кафеава Ташна Модел 504

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК