Попуст!

Кремова Ташна Модел 453

1,440 ден 940 ден

Кремова Ташна Модел 453. Најнов модел од Францускиот бренд ” Sharm and Shape ” Ташната е направена од специјално квалитетна еко кожа со 4 засебни прегради со патенти, исто така има и долга мовилна рачка за на рамо која што се вади и става по потреба и има две долги рачки за носење на рака. Моделот е прекрасен и се комбинира за секакви пригоди… Цената е намалена за 40% а количините се ограничени. Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 33 см

Ширина: 11 см

Висина: 24 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 453 Категорија:

Опис

Опис

Кремова Ташна Модел 453

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК