Попуст!

Шарена летна ташна

1,090 ден 690 ден

Шарена летна ташна. Направена е од еко кожа со плетен конец во различни бои, има долга мобилна рачка која се вади. ташната е за секојдневна употреба и е совршена е за летните денови.

Димензии:

Должина: 28 см

Ширина: 10 см

Висина: 21 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 10068 Категорија:

Опис

Опис

Шарена летна светла ташна

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК