Купи!

Кружна Ташничка Модел 337

650 ден

Кружна Ташничка Модел 337. Изработена од совршена еко кожа од брендот на ташни Bag to Bag. Ташната има мобилна долга рачка која што се вади по потреба. Наменета е за секојдневна употреба и е многу типска. Цената е намалена. Повелете !

Димензии:

Должина: 20 см.

Висина: 20 см.

Ширина: 3 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 337 Категорија

Опис

Опис

Кружна Ташничка Модел 337

Кошничка