Купи!

Крзнена Ташна Модел 325

750 ден

Крзнена Ташна Модел 325. Совршено изработена и е најнова мода за Есен/Зима 2019 год. Ташната има една мала рачка за носење на рака и една голема рачка за преку рамо. Во внатрешноста на ташната има една странична преграда со патент и две малечки прегради, а на задната страна има исто така еден независен патент, количините се ограничени ! ! !

Димензии:

Должина: 30 см

Ширина: 11 см

Висина: 27 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 120 денари.

SKU: 325 Категорија

Опис

Опис

Крзнена Ташна Модел 325

Кошничка