Попуст!

Лакирана Ташна Модел 512

1,090 ден 690 ден

Лакирана Ташна Модел 512

Димензии:

Должина: 38 см

Ширина: 15 см

Висина: 17 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 512 Категорија:

Опис

Опис

Лакирана Ташна Модел 512

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК