Попуст!

Луксузно розево Вибро јајце

2,290 ден 1,790 ден

Луксузно розево Вибро јајце. Клиторален стимулатор кој вреска луксуз и класа. Дозволете му на овој масажер да прошепоти на вашите возбудливи места и зачинете ги љубовните игри во спалната соба со вашиот партнер или без него. Водоотпорен, мултибрзински и компактен го прави совршен за секаде.

Боја: Розева

Големина: 10см

Материјал: Силикон

Напојување: 2батерии ААА

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Луксузно розево Вибро јајце

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК