Попуст!

Секси танга – Повеќе бои

390 ден 180 ден

Секси танга – Повеќе бои.

Тангата е изработена од нежен материјал, кој е мек и нежен на вашето тело и Ве прави да се чувствувате секси.  Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Бои: Повеќе бои

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 008 Категории: ,

Опис

Опис

Секси танга – Повеќе бои

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК