Купи!

Мастурбатор (15.5 x 4.5 cm)

1,590 ден

Мастурбатор 15.5 x 4.5 cm. Фантастичен мастурбатор за мажи, со реалистично изработена рака која е мека на допир и релјефно изработен канал за дополнително задоволство кое ќе Ве исцеди до последната капка. Неверојатно мека и нежна. Се одржува лесно со млака вода и хидратантен сапун. Препорачуваме употреба на лубрикант на водена основа за попријатна и поинтензивна пенетрација. Одберете си го Вашиот лубрикант со отварање на линкот подолу.

https://crvenkapa.mk/kategorija/lubrikanti/

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: RD250 Категории ,

Опис

Опис

Мастурбатор 15.5 x 4.5 cm

Кошничка