Попуст!

Вибратор Масажер

1,290 ден 790 ден

Вибратор Масажер. Овој мултифункционален мини масажер со е одличен за масажа на скалп, за напнати мускули, за олеснување при општа вкочанетост на телото и за стимулација на ерогени зони и клиторис. Само пикнете го во чанта и однесете го на работа или на пат, релаксирајте ги мускулите со него после фитнес или едноставно препуштете се на нежните вибрации во кревет кои ќе ве доведат до врвно задоволство.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Вибратор Масажер

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК