Попуст!

Метален бат плаг (Голем) 9,5 х 4 см Број на артикал: RE-PR028-L

990 ден 690 ден

Метален бат плаг 9,5 х 4 см. Елегантен метален бат плаг. Овој бат плаг ќе ви овозможи сензационално искуство при аналните игри. Користете го за да се припремите за анален секс, ќе имате неверојатни резултати и ќе ја осетите екстазата на аналниот секс, без никакви тешкотии. На врвот е мазен, а понатаму се задебелува постепено, завршувајќи со поширока подлога, на која има украсен дијамант, кој дава неодолива елеганција.  Неговиот анатомски облик ќе Ви овозможи благопријатна пенетрација. Направен е од медицински проверена легура од метали, неизмерно мазен, така што ќе се заљубите во него на прв поглед! Во комбинација со лубрикант станува лизгав и нема да почувствувате никаков дискомфорт при пенетрацијата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода, а може и да се врие заради дополнителна стерилизација.

Боја: Сребрена

Материјал: Метал

Целосна должина: 95 мм

Дијаметар: 41 мм.

Тежина: 87 гр.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Метален бат плаг голем 9,5 х 4 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК